Torty

Torty

Torty u nás majú dlhoročnú tradíciu. Sú pripravované podľa overených receptúr, ktoré sú obchodným a výrobným tajomstvom našej firmy.

Café café Vám ponúka rôzne druhy toriet, ktoré sa denne obmieňajú. Ak máte záujem o konkrétnu tortu z našej ponuky, je lepšie sa telefonicky informovať, lebo nie každý deň máme všetky druhy v našej vitríne….

Okrem každodennej ponuky čerstvých u nás vyrobených toriet a zákuskov, ponúkame Vám aj možnosť objednania toriet podľa vlastnej predstavy a nakombinovania zo širokej ponuky plniek na rôzne spoločenské udalosti, ako narodeniny, svadby, výročia, promócie, krstiny….

V našej galerií toriet máte možnosť vidieť celkovú škálu toriet v štandardnej výzdobe, ale pre rôzne spomínané príležitosti, stačí len prísť a priniesť si svoj návrh (preferujeme najviac), či vybrať si z našej katalógovej ponuky, záleží len na Vás…

Naše výrobky vyrábame bez umelých prísad a len z najčerstvejších surovín.

Cenník

Štandardná torta s priemerom 24 cm ( 12porcií ) stojí   54 eur + balenie. Možnosť objednania torty od 2 porcií až po výrobu na mieru.  

 

 

Momentálne máme výrobu dizajnových toriet až do odvolania pozastavnú !!!

 

 

 

Cena našich dizajnových toriet sa odvíja od spotrebovaného materiálu ( marcipán, farby, stuhy, doplnky atď.) a od zložitosti dizajnu, ktorým strávia naši dizajnéri niekoľko hodín práce naviac...

Naša tortová dielnička sa snaží tvoriť torty, kde sa poniektoré dajú zaradiť medzí umelecké diela, keďže na práci sa podieľajú umelci a nie len cukrári... Snažíme sa torty nielen navrhovať ale aj na prianie zákazníka vytvoriť priamo na mieru jeho želania...

Cenová ponuka dizajnovej torty sa posiela vždy len orientačná, keďže nevieme ak ide o nový dizajn, koľko materiálu a času s ním strávime. Doporučujeme objednávať torty v predstihu, minimálne 14 dní vopred, aby sme Vám nemuseli odmietnuť objednávku z dôvodu plných kapacít. Pri každej dizajnovej torte  objednanej minimálne dva  týždne vopred Vám poskytujeme 10% zľavu na štandardtorty.

Cena cupcake sa pohybuje od 2,50 eur.... a kidscake (cake-pops) od 2,30 eur.... závisí to predovšetkým od náročnosti dizajnu.

Cupcake ponúkame: makovo-nugátový, čoko-malinový, ovocný, čokoládový

Kidscake ponúkame makovo nugátový, čokoládový, piškótový s nugátovým krémom, kokosová guľka, mandľová guľka

 

Zároveň poskytujeme aj možnosť zapožičania stojanov na poschodové torty, cupcakes ako aj minidezerty.